SUPER SOCO VS1

SuperSOCO VS1 vychádzajúci z modelu CPX bol vytvorený s maximálnym dôrazom pre pracovné využitie. Model môže byť doplnený veľkým zadným kufrom, bočnými kuframi a kufrom v prednej časti motocykla. Pokiaľ sa potrebujete pohybovať pri prevoze tovaru po celom meste a blízkom okolí čo najefektívnejšie, potom je pre vás model VS1 jasná voľba.

Max rýchlosť : 80km/h

Dojazd : 80km

Hmotnosť : 110kg

CENA: 4199€


VYSOKO ODOLNÝ KARBONOVÝ RÁM

Výnimočne veľkorysý úložný priestor vďaka možnosti uchopenia zadného boxu, dvoch bočných boxov a predného koša. výkon 4kW a pohodlné sedenie robí z VS1 praktický elektrický skúter vhodný pre každú situáciu s nosnosťou až do 150 kg okrem vodiča. Radosť Vám prinesie tiež maximálna rýchlosť až do 80 km/h alebo USB nabíjací port. Kostra VS1 je tvorená kvalitným karbónovým rámom a nadštandardne pohodlným sedadlom  ŠIKOVNÝ DIPLEJ S VERTIKÁLNYM ZAROVNANÍM 

Prehľad znamená všetko.

Multifunkčný displej s vertikálnym zarovnaním a automatickým prispôsobením podľa okolitého svetla s jasným rozsahom čitateľnosti 150 ° vám odhalí všetky dôležité údaje počas jazdy. Správnosť údajov vám potvrdí automatická kontrola pri naštartovaní a okrem rýchlosti a kapacity batérie zobrazuje aj tempomat, šikovný senzor svetiel, parkovacie senzory či nahlási prípadné závady.


AUTOMOBILOVÝ KOMUNIKAČNÝ SYSTÉM CANBUS

Inteligentné vozidlo, ktoré asistuje pri obchádzaní kolón. Vylepšené jadro riadenia pre najvyššiu stabilitu kontrolného systému, umožňujúce viac funkcií a možností na ceste.
VÄČŠIA KAPACITA, VIAC BEZPEČIA

Mestský skúter Super SOCO VS1 je vybavený novou batériou s plástovou štruktúrou s perfektnou geometrickou mechanikou a novou tepelnou technológiou pre vyšší výkon batérie a kontrolu teploty. Inžinieri pri návrhu mysleli samozrejme na vašu bezpečnosť a batéria má tak viacnásobnú ochranu - proti nadmernému nabitiu i vybitiu, nadprúdovú a teplotnú ochranu či ochranu pre skratu. Predĺžená záruka na batériu 2,5 roka.


PÁČI SA VÁM SUPER SOCO?