SUPER SOCO TS

Dych berúca. Inšpirujúca. Revolučná. Jednoducho fantastická. Pomenujte ju akokoľvek. Nová SUPER SOCO TS1200R bola starostlivo zostrojená po mnohých rokoch vývoja a spolupráce s veľkými hráčmi z celého sveta a medzi elektromotorom je umeleckým dielom. A rozhodne si získa aj vás, pretože nabíjať ju budete až po 160 km jazdy bez akéhokoľvek zníženia výkonu.

Max rýchlosť : 70km/h

Dojazd : 160km

Hmotnosť : 79kg

CENA: už nedostupny, nahradil ho model TSX


ELEKTRO EŠTE NIKDY NEVYZERALO TAK DOBRE

Žiadne priame línie alebo staromódny dizajn. Nie, motocykle SOCO rozhodne nudou netrpia. Vašu obľúbenú farbu môžete vyberať z piatich rôznych elegantných odtieňov.ÚPLNÝ PREHĽAD

Prehľad znamená všetko.

Veľký displej modelu SOCO Vám počas jazdy zobrazí všetky informácie ako aktuálna rýchlosť, zostávajúci dojazd, režim jazdy, teplotu a oveľa viac. Problém nebude ani silné slnečné svetlo, vďaka špeciálnej ochrannej vrstve. V noci vám pre zmenu príde vhod efektné podsvietenie displeja.LED SVETLÁ NOVEJ GENERÁCIE

Nemajte znovu nepríjemný pocit, keď sa vonku začne stmievať. Tlmené a diaľkové svetlá modelu SOCO s priekopníckou LED technológiou vás povedú celú noc.

V novom dizajne svietia tiež smerovky a zadné svetlá, ktoré na vás upútajú pozornosť rovnako dobre, ako nové predné svetlomety pre denné svietenie.SILNÁ BATÉRIA PRE LEPŠÍ DOJAZD

Super SOCO TS môže byť vybavený až dvoma batériami naraz. Obe sa dajú ľahko vybrať, takže ich môžete prenášať do svojho bytu, obývačky alebo kancelárie. Každá batéria sa skladá z tucta vysoko výkonných Li-ion článkov od Panasonic, LG alebo Samsung s inteligentným systémom riadenia batérie. Vďaka tomu je Super SOCO prvým európskym mopedom s dojazdom až 160 kilometrov s čisto elektrickým pohonom.


EXTRÉMNA SILA S MOTOROM BOSCH

Nový model Super SOCO TS je poháňaný úplne novým motorom BOSCH umiestneným v náboji zadného kolesa. Elektrická energia je vďaka tomu prenášaná priamo na vozovku bez akýchkoľvek strát a bez potreby prevodovky, čo prináša vynikajúcu pôžitok z jazdy, aký ste nikdy predtým nezažili. Akcelerácia elektromotora je dokonca rýchlejší ako u bežných benzínových motorov..

APLIKÁCIA PRE SMARTFÓNY

Pripojte váš motocykel Super SOCO pomocou bluetooth k vášmu smartfónu. S voľne dostupnou aplikáciou pre všetky platformy si môžete prezrieť všetky dáta uložené v pamäti motocykla či upraviť nastavenie podľa štýlu vašej jazdy a ostatné parametre tak, ako si len prajete.

PÁČI SA VÁM SUPER SOCO?