SUPER SOCO CU X

SuperSOCO CU-X je najnovší inovatívny elektrický skúter od značky Super SOCO. Batérie sú rovnakého typu ako v Tesla model S s rýchlosťou nabíjania za 3,5 hodiny. Tiež má výkonný 2700W (mx.)Bosch elektrický motor, ktorý umožňuje rýchlu akceleráciu.

Max rýchlosť : 45km/h

Dojazd : 75km

Hmotnosť : 70kg

CENA: 2999€E-MOBILITA ŽIARI 


Ani klasický skúter nemusí byť nudný. A čo potom nový elektro skúter. Ak chcete podčiarknuť svoj štýl môžete si vybrať zo štyroch unikátnych dizajnov. Zaujal Vás nový elektrický skúter CU X? ŠIKOVNÝ DIPLEJ S VERTIKÁLNYM ZAROVNANÍM 

Prehľad znamená všetko.

Multifunkčný displej s vertikálnym zarovnaním a automatickým prispôsobením podľa okolitého svetla s jasným rozsahom čitateľnosti 150 ° vám odhalí všetky dôležité údaje počas jazdy. Správnosť údajov vám potvrdí automatická kontrola pri naštartovaní a okrem rýchlosti a kapacity batérie zobrazuje aj tempomat, šikovný senzor svetiel, parkovacie senzory či nahlási prípadné závady.


SYMETRICKÉ LED SVETLOMETY

Elektrický skúter Super SOCO CU X je vybavený symetrickými LED ukazovateľmi smeru a denným svietením integrovaný do tvaru U. Ďalej nechýbajú výkonné vyklápacie LED svetlomety pre diaľkové a stretávacie svietenie s dokonalou prachotesnosťou a vodotesnosťou, ktoré dosvietia do vzdialenosti 75 m.VÄČŠIA KAPACITA, VIAC BEZPEČIA

Mestský skúter Super SOCO CU X je vybavený novou batériou s voštinové štruktúrou s perfektnou geometrickou mechanikou a novou tepelnou technológiou pre vyšší výkon batérie a kontrolu teploty. Inžinieri pri návrhu mysleli samozrejme na vašu bezpečnosť a batéria má tak viacnásobnú ochranu - proti nadmernému nabitiu aj vybitiu, nadprúdovú a teplotnú ochranu alebo ochranu pred skratom.


KINETICKÝ MOTOR S VEĽKOU EFEKTIVITOU

Elektrický skúter Super SOCO CU X má motor vyvinutý špeciálne pre potreby dopravy v meste. Vďaka silnejšej magnetickej zliatine, unikátnemu systému elektrických rozvodov a ovládaču FOC vektorového riadenia sa môže motor pochváliť vyššou účinnosťou a vďaka tomu dlhším dojazdom až 75 km.

APLIKÁCIA PRE SMARTFÓNY

Pripojte váš motocykel Super SOCO pomocou bluetooth k vášmu smartfónu. S voľne dostupnou aplikáciou pre všetky platformy si môžete prezrieť všetky dáta uložené v pamäti motocykla či upraviť nastavenie podľa štýlu vašej jazdy a ostatné parametre tak, ako si len prajete.

PÁČI SA VÁM SUPER SOCO?