SUPER SOCO CPX PRO

Predstavujeme nový Vmoto Super Soco CPX PRO - ešte rýchlejší a výkonnejší 100% elektrický skúter, ktorý nanovo definuje komfort pohybu po meste. S pôsobivým výkonom 8 kW, max. rýchlosťou až 115 km/h a max. dojazdom 100 km je model CPX PRO účelovo vytvorený pre moderného mestského jazdca, ktorý hľadá dokonalú rovnováhu medzi štýlom, efektivitou a ekologickým prístupom.

Max rýchlosť : 105 – 115 km/h

Dojazd : 100 km

Hmotnosť : 143 kg

CENA: 6699€


ŠPIČKOVÝ VÝKON 

A EFEKTIVITA 

V rôznych farebných prevedeniach.DYNAMICKÝ DIZAJN A PROFESIONÁLNY VÝKON 

Elektrický skúter CPX PRO je prvou voľbou náročných jazdcov, ktorí hľadajú skvelý výkon, spoľahlivosť a efektivitu. Vďaka špičkovým vlastnostiam modelu CPX PRO, max. rýchlosťou 115 km/h a prenosnou batériou, ktorá vydrží aj dlhšie cesty, prináša tento model bezkonkurenčné pohodlie a jednoduchosť pri každodennom dochádzaní do práce.

- Výkon ekvivalentný motoru s objemom 125 cm3
- Okamžitý krútiaci moment a zrýchlenie
- 3 režimy (Eco, Normal, Sport)
- Minimálne nároky na údržbu, čo šetrí čas a peniaze

OBJAVTE MODERNÝ SVET TECHNOLÓGIÍ

E-skúter CPX PRO je vybavený pokročilými technologickými funkciami, ako je inteligentný systém správy batérie, nabíjanie cez USB, funkcia spätného chodu, bezkľúčové zapínanie, zabudovaný alarm, funkcia uzamykania kolies a moderný LCD displej, ktorý poskytujú pohodlný zážitok z jazdy.

- Aplikácia Vmoto SUPER SOCO
- Inteligentný systém správy batérie
- USB port
- Rozšírené bezpečnostné funkcie proti krádeži

ELEGANTNÝ DIZAJN KTORÝ ZAUJME 

Elektrický skúter SUPER SOCO CPX PRO ponúka vďaka svojmu prepracovanému a na detaily orientovanému dizajnu dostatočný priestor na uloženie vašich vecí počas jazdy. Vďaka ľahkému hliníkovému rámu a nízkemu ťažisku sa s ním ľahko manévruje nielen v mestských uliciach, ale aj na kľukatejších cestách.

- Odolný rám z karbónovej ocele
- Pohodlné sedadlo (aj pre 2 jazdcov)
- Robustný zadný nosič z karbónovej ocele
- K dispozícii v 5 farebných kombináciách

- Záruka 2 roky na e-skúter a 3 roky na batériu 


2 PRENOSNÉ BATÉRIE

Obe batérie umiestnené v časti pod sedadlom môžete bez námahy vybrať a vymeniť za plne nabité, alebo si ich vziať so sebou a nabiť kdekoľvek.

Vďaka vyberateľnej batérii umožňujú e-skútre Vmoto SUPER SOCO pohodlné nabíjanie doma alebo v práci pomocou štandardnej 230V zásuvky, preto nie je potrebná špeciálna nabíjacia stanica ani garáž. Model CPX PRO je navyše vybavený inteligentným systémom riadenia batérie, ktorý chráni batériu pred prebíjaním, čo predlžuje jej celkovú životnosť.

Životnosť batérie je až 1300 cyklov, čo v praxi znamená aj viac ako 8 rokov bezproblémovej prevádzky. 


PÁČI SA VÁM SUPER SOCO?