V MOTO ON-R

Odvážte sa prekročiť hranice všednosti s obľúbenou novinkou tejto sezóny, 100% elektrickým dirt motocyklom VMoto ON-R. Smaximálnu rýchlosť 90 km/h a max. dojazdom 105 km môžete naplno rozvinúť potenciál športovej všestrannosti, bezkonkurenčného štýlu a pozoruhodného výkonu.

Max rýchlosť : 90 km / h

Dojazd : 104 km

Hmotnosť : 85kg

CENA: 6699€


ELEKTRO EŠTE NIKDY NEVYZERALO TAK DOBRE

LEN ZA 0,64€/100 KM ZAŽIJETE EKOLOGICKÚ A ÚSPORNÚ JAZDUDYNAMICKÝ DIZAJN INŠPIROVANÝ DOBRODRUŽSTVOM

Elektrický motocykel VMOTO ON-R je ideálny pre nekonvenčných jazdcov, ktorí radi objavujú nové miesta, chcú flexibilne cestovať alebo zdržiavať sa v rôznych destináciách. S maximálnym výkonom 8 kW a max. rýchlosťou 90 km/h ponúka jedinečný zážitok z jazdy a bezkonkurenčnú slobodu s ohľadom na životné prostredie.

- Okamžitý krútiaci moment a zrýchlenie
- 3 režimy (Eco, Normal, Sport)
- Plynulá jazda bez prevodovky
- Minimálne nároky na údržbu, čo šetrí čas a peniaze


OBJAVTE SVET MODERNÝCH TECHNOLÓGIÍ

E-motocykel VMOTO ON-R kombinuje sériu inovatívnych funkcií: systém riadenia batérie, bezkľúčové zapínanie, zabudovaný alarm, uzamknutie kolesa a ďalšie bezpečnostné funkcie. Inteligentný systém správy batérie pomáha optimalizovať výkon a životnosť lítium-iónovej batérie motocykla. Moderný LCD displej poskytuje jazdcovi údaje v reálnom čase, ako napríklad rýchlosť, úroveň nabitia batérie, dojazd a ďalšie.


- Inteligentný systém správy batérie
- Rozšírené bezpečnostné funkcie proti krádeži

ZAŽITE POCIT NESPÚTANEJ RADOSTI

Elektrický motocykel VMOTO ON-R má aglilný dizajn s ľahkým rámom, vďaka ktorému sa s ním ľahko manévruje. Zaujme odvážnou, aerodynamickou estetikou s nízkym ťažiskom, ktoré poskytuje excelentnú stabilitu na ceste. Vďaka robustným pneumatikám, ktoré poskytujú vynikajúcu trakciu v rôznorodom teréne, je VMOTO ON-R spoľahlivou voľbou pri jazde kdekoľvek.

- Odolný rám z karbónovej ocele
- Pohodlné sedadlo
- Záruka 2 roky na e-motorku aj batériu


ODPRUŽENIE

Spoľahlivé odpruženie zabezpečuje pohodlnú a kontrolovanú jazdu, vďaka čomu môžete s istotou zdolávať aj náročnejší terén.

LED SVETLOMETY

Moderná LED technológia svetlometov zaručuje maximálny svetelný výkon, nízku spotrebu energie a dlhú životnosť predných a zadných svetiel a smeroviek. 

SYSTÉM PROTI KRÁDEŽI

Na zvýšenie bezpečnosti je motocykel vybavený zabudovaným alarmom, funkciou uzamykania kolies a bez kľúčovým zapaľovaním.

PÁČI SA VÁM SUPER SOCO?